Informatiebijeenkomst havo‑vwo klas Creative Media Design

Overweeg je om na de havo of het vwo een creatieve mbo‑opleiding te volgen? Kom naar onze informatiemiddag en ontdek hoe de havo‑vwo klas van Creative Media Design eruitziet. Studenten vertellen over hun ervaringen en waarom zij bewust kozen voor het mbo op het GLU.

Ben je bijna klaar met de havo of het vwo en denk je na over een creatieve vervolgopleiding? Tijdens onze informatiemiddag maak je kennis met de havo‑vwo klas van de opleiding Creative Media Design. Je krijgt een inkijkje in hoe het er in deze klas aan toegaat en hoort van studenten zelf waarom zij bewust kozen voor een mbo‑route vol creativiteit, uitdaging en toekomstkansen.

Sneak preview

Benieuwd naar wie je mogelijk gaat ontmoeten? Bekijk alvast de video waarin een aantal studenten zichzelf voorstellen en vertellen over hun keuze voor deze opleiding.